Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD1R5K
SG732ATTD1R5K
SG732ATTD1R5K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 1.5ohm 10% 400ppm Anti-Surge
Написати відгук