Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD220K
SG732ATTD220K
SG732ATTD220K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 22ohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук