Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD221K
SG732ATTD221K
SG732ATTD221K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 220ohm 10% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 407 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук