Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD223K
SG732ATTD223K
SG732ATTD223K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 22Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук