Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD224M
SG732ATTD224M
SG732ATTD224M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 220Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук