Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD270M
SG732ATTD270M
SG732ATTD270M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 27ohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук