Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD2R7M
SG732ATTD2R7M
SG732ATTD2R7M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 2.7ohm 20% 400ppm Anti-Surge
Написати відгук