Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD332K
SG732ATTD332K
SG732ATTD332K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 3.3Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук