Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD471K
SG732ATTD471K
SG732ATTD471K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 470ohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук