Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD471M
SG732ATTD471M
SG732ATTD471M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 470ohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук