Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD473K
SG732ATTD473K
SG732ATTD473K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 47Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук