Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD474M
SG732ATTD474M
SG732ATTD474M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 470Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук