Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD563K
SG732ATTD563K
SG732ATTD563K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 56Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук