Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD681K
SG732ATTD681K
SG732ATTD681K KOA Speer
SG73-3043210.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 680ohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук