Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD682K
SG732ATTD682K
SG732ATTD682K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 6.8Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук