Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD820M
SG732ATTD820M
SG732ATTD820M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 82ohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук