Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD822K
SG732ATTD822K
SG732ATTD822K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 8.2Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук