Продукція > KOA SPEER > SG732ATTD8R2K
SG732ATTD8R2K
SG732ATTD8R2K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.125W 8.2ohm 10% 400ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук