Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD100M
SG732BTTD100M
SG732BTTD100M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 10ohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук