Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD103M
SG732BTTD103M
SG732BTTD103M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 10Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук