Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD104K
SG732BTTD104K
SG732BTTD104K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 100Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук