Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD122K
SG732BTTD122K
SG732BTTD122K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 1.2Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук