Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD122M
SG732BTTD122M
SG732BTTD122M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 1.2Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук