Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD180M
SG732BTTD180M
SG732BTTD180M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 18ohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук