Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD182K
SG732BTTD182K
SG732BTTD182K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 1.8Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук