Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD183M
SG732BTTD183M
SG732BTTD183M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 18Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук