Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD184M
SG732BTTD184M
SG732BTTD184M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 180Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук