Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD220M
SG732BTTD220M
SG732BTTD220M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 22ohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук