Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD221M
SG732BTTD221M
SG732BTTD221M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 220ohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук