Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD222M
SG732BTTD222M
SG732BTTD222M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 2.2Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук