Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD223K
SG732BTTD223K
SG732BTTD223K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 22Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук