Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD333K
SG732BTTD333K
SG732BTTD333K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 33Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук