Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD334M
SG732BTTD334M
SG732BTTD334M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 330Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук