Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD393M
SG732BTTD393M
SG732BTTD393M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 39Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук