Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD394K
SG732BTTD394K
SG732BTTD394K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 390Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук