Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD394M
SG732BTTD394M
SG732BTTD394M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 390Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук