Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD3R3K
SG732BTTD3R3K
SG732BTTD3R3K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 3.3ohm 10% 400ppm Anti-Surge
Написати відгук