Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD471M
SG732BTTD471M
SG732BTTD471M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 470ohm 20% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук