Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD472K
SG732BTTD472K
SG732BTTD472K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 4.7Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук