Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD472M
SG732BTTD472M
SG732BTTD472M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 4.7Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук