Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD561M
SG732BTTD561M
SG732BTTD561M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 560ohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук