Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD562K
SG732BTTD562K
SG732BTTD562K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 5.6Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук