Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD563M
SG732BTTD563M
SG732BTTD563M KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 56Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук