Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD681M
SG732BTTD681M
SG732BTTD681M KOA Speer
SG73-3043210.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 680ohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук