Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD683K
SG732BTTD683K
SG732BTTD683K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 68Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук