Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD684K
SG732BTTD684K
SG732BTTD684K KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 680Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук