Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD6R8M
SG732BTTD6R8M
SG732BTTD6R8M KOA Speer
SG73-3043210.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 6.8ohm 20% 400ppm Anti-Surge
Написати відгук