Продукція > KOA SPEER > SG732BTTD823M
SG732BTTD823M
SG732BTTD823M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 82Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук