Продукція > KOA SPEER > SG732ETTD123M
SG732ETTD123M
SG732ETTD123M KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 12Kohm 20% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук