Продукція > KOA SPEER > SG732ETTD124K
SG732ETTD124K
SG732ETTD124K KOA Speer
SG73-12431.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 120Kohm 10% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук